luk, ina, ferodo, breck, skf, bosch

Pomoc – Katalogi Producentów części

 

 1. Nie wiesz jakiej części potrzebujesz ? możesz skorzystać z katalogów hurtowni motoryzacyjnych np. – Inter Cars lub innych…
 2. Pomocne Katalogi Producentów: 

Wyszukujesz interesującą Cię część i kopiujesz numer katalogowy, który wklejasz w naszej wyszukiwarce. Jeśli nie ma jej na naszej stronie – nic straconego, skontaktuj się z nami- kontakt.

Katalogi Producentów:

 • SKF – KLIKNIJ                                                                           – rozrządy (silnik)
 • BOSCH – KLIKNIJ                                                                     – rozrządy (silnik)
 • LUK, INA, FAG, RUVILLE – KLIKNIJ                                   – rozrządy, sprzęgła (przeniesienie napędu, silnik)
 • VALEO – KLIKNIJ                                                                     – sprzęgła (przeniesienie napędu)
 • SACHS, LEMFÖRDER – KLIKNIJ                                           – sprzęgła (przeniesienie napędu)
 • FERODO – KLIKNIJ                                                                  – układy hamulcowe, tarcze
 • BRECK – KLIKNIJ (katalog jako program do pobrania)      – klocki hamulcowe
 • ATE – KLIKNIJ                                                                           
 • TRW – KLIKNIJ
 • MANN_FILTER – KLIKNIJ
 • FILTRON – KLIKNIJ

 

 

   

   

   

  Przykładowe firmy i ich opisy:

  RUVILLE Dzięki sile innowacyjności i wysokim standardom jakości rozwinęliśmy się od elastycznego partnera handlowego do współmyślącego usługodawcy i producenta części OE. Oprócz inteligentnych zestawów naprawczych z jakością OE nazwa RUVILLE oznacza dziś przede wszystkim efektywne rozwiązania technologiczne procesów i w stosowany w szerokim zakresie do produktów know-how. Ale pomimo tej całej precyzji mamy przed oczyma zawsze całość. Jako specjalista od systemów silnika i podwozia myślimy nie tylko w kategorii części, lecz także rozwiązań. Naszym celem było i jest największe ułatwienie codziennej pracy naszym partnerom i warsztatom. Ten, kto stawia na RUVILLE, decyduje się dzisiaj i na przyszłość na pierwszoligowe części zamienne z jakością OE i na efektywne rozwiązania z jednej ręki. Zawsze nowy pomysł o krok przed konkurencją. Zawsze nowe rozwiązanie.


  INA FAG Od dziesięcioleci Grupa Schaeffler ze swoją marką INA jest zawsze z klientami, którzy potrzebują rozwiązań kreatywnych, zaawansowanych inżynieryjnie i produkcyjnie. Marka FAG o ponad 100 letniej to światowy lider w zastosowaniach przemysłowych, motoryzacyjnych ale także w lotnictwie i astronautyce. Produkty INA i FAG dostarczane są poza motoryzacją do ponad 60 innych branż.

  Założenia jakościowe

  Wytwarzanie produktów dobrej jakości nie jest naszym zdaniem wystarczające. Ich jakość powinna być znakomita.

  Nasza wiodąca pozycja w zakresie jakości, technologii, niezawodności i ekonomicznej konkurencyjności oraz terminowość dostaw i zaangażowanie w świadczone usługi stanowią dla naszych klientów argumenty skłaniające ich do długoletniej współpracy z nami.

  Stanowi to podstawę sukcesu naszego przedsiębiorstwa.


  Firma Breck INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA- Sukces Breck to innowacyjna technologia i najwyższej jakości surowce, z których tworzymy części samochodowe. Materiały cierne z rodziny LU700 zaprojektowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Charakteryzują się niskim zużyciem (m.in. dlatego nie zanieczyszczają felg) oraz gwarantują wysoką skuteczność hamowania.


  Firma LuK („Lamellen- und Kupplungsbau”, czyli „Producent tarcz i sprzęgieł”) jest dostawcą oryginalnego wyposażenia dla większości producentów samochodów na rynku. Firma posiada szeroką wiedzę techniczną, gwarantuje najwyższą jakość i zapewnia ciągły rozwój innowacyjnych produktów. Firma Schaeffler Automotive Aftermarket feruje kompetentną obsługę i usługi logistyczne dla rynku części zapasowych do samochodów.
  Firma dostarcza części do sprzęgieł, kompletne zestawy LuK RepSet® oraz specjalistyczne narzędzia do wszystkich typów pojazdów.

  Sprzęgła do samochodów. W dzisiejszych czasach elementy sprzęgła muszą spełniać wiele wymagań, które w dużym stopniu przyczyniają się do komfortu jazdy. Dotyczy to takich funkcji, jak łagodne ruszenie z miejsca, szybka zmiana biegów, tłumienie drgań lub hałasu. Sprzęgła firmy LuK charakteryzują się doskonałym działaniem w szerokim zakresie prędkości, doskonałym przekazywaniem napędu, niewielkimi rozmiarami, minimalną siłą nacisku, wymaganą do rozłączenia oraz długą żywotnością.


  Marka Ferodo jest wiodącą, rozpoznawalną na świecie marką, o silnej pozycji na rynku części zamiennych. Nasza gama produktów obejmuje zaawansowane technologicznie klocki, tarcze, szczęki i płyny hamulcowe oraz akcesoria, a także produkty o wysokiej wydajności i produkty do zastosowań sportowych.


  SACHS oferuje zróżnicowane produkty dla sektora samochodów osobowych, takie jak amortyzatory, sprzęgła i produkty uzupełniające. Wszystkie produkty marki SACHS są produkowane z materiałów o wyjątkowo wysokiej jakości, są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Dzięki SACHS kierowcy samochodów zawsze podróżują po bezpiecznej stronie.