BRECK,Klocki hamulcowe,komplet,przód ,C-MAX, II, ECOSPORT, FOCUS C-MAX, II, III, GRAND C-MAX, KUGA I,II, MAZDA, 3, 5, PREMACY, VOLVO, C30, C70, S40, V50 ,1.0-2.5 10.03-237230070100,23723 00 701 00

115.00

23723 00 701 00

Producent: BRECK

Kod produktu: 237230070100

Jednostka: komplet na oś

Numer WVA 23723

Ograniczenia producenta ATE

Długość [mm] 155,1

Szerokość [mm] 62,4

Grubość [mm] 17,5

Lokalizacja w aucie Oś przednia

Styk ostrzegawczy o zużyciu bez styku zużycia

Opis

Pasuje do pojazdów

FORD
ModelTyp silnikakw (PS)ccmRok produkcji
FORD C-MAX (DM2) 1.6HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC74 (100)15962007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCiHHDA, HHDB, GPDA66 (90)15602007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCiG8DA, G8DB, G8DD80 (109)15602007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 1.8QQDB, QQDA92 (125)17982007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 1.8 FlexifuelQ7DA92 (125)17982007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCiKKDA85 (115)17532007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 2.0AODA, AODB, SYDA, AODE107 (145)19992007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD, G6DG100 (136)19972007.02 – .
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCiIXDA81 (110)19972008.02 – .
FORD FOCUS C-MAX 1.6HWDA, HWDB74 (100)15962003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCiG8DA, G8DB80 (109)15602003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCiHHDA, HHDB66 (90)15602005.02 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TiHXDA, SIDA85 (115)15962004.08 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.8CSDA, CSDB88 (120)17982003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.8QQDB, QQDA, Q7DA92 (125)17982004.04 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.8 FlexifuelQ7DA92 (125)17982006.01 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCiKKDA85 (115)17532005.01 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 2.0AODA, AODB, SYDA107 (145)19992004.03 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD, G6DG100 (136)19972003.10 – 2007.03
FORD FOCUS II (DA_) 1.4ASDA, ASDB59 (80)13882004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.6HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC74 (100)15962004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 LPGSIDA85 (115)15962009.10 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCiG8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF80 (109)15602004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCiHHDA, HHDB, GPDA, GPDC66 (90)15602005.01 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TiHXDA, HXDB85 (115)15962004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.8 FlexifuelQ7DA92 (125)17982006.01 – .
FORD FOCUS II (DA_) 1.8 TDCiKKDA, KKDB85 (115)17532005.01 – .
FORD FOCUS II (DA_) 2.0AODA, AODB107 (145)19992004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD100 (136)19972004.11 – .
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCiIXDA81 (110)19972008.02 – .
FORD FOCUS II kabriolet 1.6HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC74 (100)15962006.10 – .
FORD FOCUS II kabriolet 2.0AODA, AODB107 (145)19992006.10 – .
FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD100 (136)19972006.10 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.4ASDA, ASDB59 (80)13882004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC74 (100)15962004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 TDCiG8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF80 (109)15602004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 TDCiHHDA, HHDB, GPDA, GPDC66 (90)15602004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.6 TiHXDA, HXDB85 (115)15962004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.8 FlexifuelQ7DA92 (125)17982006.01 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 1.8 TDCiKKDA, KKDB85 (115)17532004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 2.0AODA, AODB107 (145)19992004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD100 (136)19972004.11 – .
FORD FOCUS II kombi (DA_) 2.0 TDCiIXDA81 (110)19972008.02 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.4ASDA, ASDB59 (80)13882005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC74 (100)15962005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6 TDCiHHDA, HHDB66 (90)15602005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6 TDCiG8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF80 (109)15602005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.6 TiHXDA, HXDB85 (115)15962005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.8 FlexifuelQ7DA92 (125)17982006.06 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 1.8 TDCiKKDA, KKDB85 (115)17532005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 2.0AODA, AODB107 (145)19992005.04 – .
FORD FOCUS II sedan (DA_) 2.0 TDCiG6DA, G6DB, G6DD100 (136)19972005.04 – .
FORD KUGA I 2.0 TDCiG6DG, UKDA100 (136)19972008.03 – .
FORD KUGA I 2.5 4×4HYDB147 (200)25222009.03 – .
MAZDA
ModelTyp silnikakw (PS)ccmRok produkcji
MAZDA 3 (BK) 1.4FXJA59 (80)13882004.02 – 2009.06
MAZDA 3 (BK) 1.4ZJ-VE62 (84)13492003.10 – 2009.06
MAZDA 3 (BK) 1.6B6ZE77 (105)15982003.10 – 2009.06
MAZDA 3 (BK) 1.6 DI TurboY60180 (109)15602004.06 – 2009.06
MAZDA 3 (BK) 2.0LF17110 (150)19992003.10 – 2009.06
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZRZ677 (105)15982009.06 – .
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CDY60180 (109)15602009.06 – .
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZRLF17, LF-DE110 (150)19992009.06 – .
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISILF5W, LF5H111 (151)19992009.06 – .
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CDR2AA110 (150)21842009.06 – .
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CDR2AA136 (185)21842009.06 – .
MAZDA 3 sedan (BK) 1.6Z677 (105)15982004.02 – .
MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI TurboY60180 (109)15602004.06 – .
MAZDA 3 sedan (BK) 2.0LF17110 (150)19992004.02 – .
MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZRZ677 (105)15982009.06 – .
MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZRLF17, LF-DE110 (150)19992009.06 – .
MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISILF5W, LF5H111 (151)19992009.06 – .
MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CDR2AA110 (150)21842009.06 – .
MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CDR2AA136 (185)21842009.06 – .
MAZDA 5 (CR19) 1.8L82385 (116)17982005.03 – .
MAZDA 5 (CR19) 2.0LFF7107 (146)19992005.03 – .
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD81 (110)19982005.03 – .
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CDRF7J105 (143)19982005.06 – .
VOLVO
ModelTyp silnikakw (PS)ccmRok produkcji
VOLVO C30 1.6B 4164 S374 (100)15962006.10 – 2012.12
VOLVO C30 1.6 DD 4164 T80 (109)15602006.10 – 2012.12
VOLVO C30 1.8B 4184 S1192 (125)17982006.10 – 2012.12
VOLVO C30 2.0B 4204 S3107 (145)19992006.10 – 2012.12
VOLVO C30 2.0 DD 4204 T100 (136)19982006.10 – 2012.12
VOLVO C30 2.4 iB 5244 S4125 (170)24352006.10 – 2012.12
VOLVO C30 D5D 5244 T8, D 5244 T13132 (180)24002006.10 – 2012.12
VOLVO C30 T5B 5254 T3162 (220)25212006.10 – 2012.12
VOLVO C30 T5B 5254 T7169 (230)25212007.03 – 2012.12
VOLVO C70 I coupe 2.0B 5204 T2132 (180)19841997.03 – 2002.09
VOLVO C70 I coupe 2.0 TB 5204 T3166 (226)19841997.03 – 2002.09
VOLVO C70 I coupe 2.3 T-5B 5234 T3176 (240)23191997.03 – 2002.09
VOLVO C70 I coupe 2.5 TB 5254 T, B 5244 T142 (193)24351997.03 – 2002.09
VOLVO C70 I kabriolet 2.0B 5204 T2132 (180)19841998.03 – 2005.10
VOLVO C70 I kabriolet 2.0 TB 5204 T3166 (226)19841998.03 – 2005.10
VOLVO C70 I kabriolet 2.5 TB 5254 T, B 5244 T142 (193)24351998.03 – 2005.10
VOLVO C70 II kabriolet 2.4B 5244 S5103 (140)24352006.03 – .
VOLVO C70 II kabriolet 2.4 iB 5244 S4125 (170)24352006.03 – .
VOLVO C70 II kabriolet D5D 5244 T8, D 5244 T13132 (180)24002006.03 – .
VOLVO C70 II kabriolet T5B 5254 T3162 (220)25212006.03 – .
VOLVO S40 II (MS) 1.6B 4164 S374 (101)15962005.01 – .
VOLVO S40 II (MS) 1.6 DD 4164 T81 (110)15602005.01 – .
VOLVO S40 II (MS) 1.8B 4184 S1192 (125)17982004.04 – .
VOLVO S40 II (MS) 2.0B 4204 S3107 (146)19992006.10 – .
VOLVO S40 II (MS) 2.0 DD 4204 T100 (136)19982004.01 – .
VOLVO S40 II (MS) 2.4B 5244 S5103 (140)24352004.01 – .
VOLVO S40 II (MS) 2.4B 5244 S4125 (170)24352004.01 – .
VOLVO S40 II (MS) 2.4 D5D 5244 T8, D 5244 T13132 (179)24002006.03 – .
VOLVO S40 II (MS) T5B 5254 T3162 (220)25212004.01 – .
VOLVO S40 II (MS) T5B 5254 T7169 (230)25212007.03 – .
VOLVO S40 II (MS) T5 AWDB 5254 T3162 (220)25212004.04 – .
VOLVO S40 II (MS) T5 AWDB 5254 T7169 (230)25212007.03 – .
VOLVO V50 (MW) 1.6B 4164 S374 (101)15962005.01 – .
VOLVO V50 (MW) 1.6 DD 4164 T81 (110)15602005.01 – .
VOLVO V50 (MW) 1.8B 4184 S1192 (125)17982004.04 – .
VOLVO V50 (MW) 2.0B 4204 S3107 (146)19992006.10 – .
VOLVO V50 (MW) 2.0 DD 4204 T100 (136)19982004.04 – .
VOLVO V50 (MW) 2.4B 5244 S5103 (140)24352004.04 – .
VOLVO V50 (MW) 2.4B 5244 S4125 (170)24352004.04 – .
VOLVO V50 (MW) 2.4 D5D 5244 T8, D 5244 T13132 (179)24002006.03 – .
VOLVO V50 (MW) T5B 5254 T3162 (220)25212004.04 – .
VOLVO V50 (MW) T5B 5254 T7169 (230)25212007.03 – .
VOLVO V50 (MW) T5 AWDB 5254 T3162 (220)25212004.04 – .
VOLVO V50 (MW) T5 AWDB 5254 T7169 (230)25212007.03 – .

Numery części OEM

ProducentNumer OEM
FORD1321517
FORD1223682
FORD1360305
FORD1508074
FORD1519528
FORD3M51 2K021-AA
FORD3M51 2K021-AB
MAZDABPYK-33-23Z
MAZDABPYK-33-23ZA
VOLVO30683554
VOLVO30681739
VOLVO30715023
VOLVO30736923
VOLVO30742030
VOLVO30793618

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BRECK,Klocki hamulcowe,komplet,przód ,C-MAX, II, ECOSPORT, FOCUS C-MAX, II, III, GRAND C-MAX, KUGA I,II, MAZDA, 3, 5, PREMACY, VOLVO, C30, C70, S40, V50 ,1.0-2.5 10.03-237230070100,23723 00 701 00”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *